HealthyLab: вул. Чорновола, 27А, м. Київ » Healthy Lab
До кабінету

HealthyLab: вул. Чорновола, 27А, м. Київ

Телефон

044 344 25 30

E-mail

info@hlab.com.ua

Графік роботи:

Пн-Сб: 08:00 – 18:00 Нд: вихідний

Адреса

м. Київ, вул. Чорновола 27А, метро “Лук’янівська”

Всі послуги цього відділення:

Показано 1–10 із 12

Код Назва послуги Термін виконання Ціна, грн. Відділення

Спеціалісти центру:

HealthyLab – вул. Чорновола 27А

Завітавши до HealthyLab по вул. Чорновола, 27А, ви гарантовано отримаєте високий рівень сервісу, привітних спеціалістів, швидкі терміни виконання аналізів та точні результати зручним для вас способом (в тому числі результати англійською та QR код).

В медичній лабораторії HealthyLab використовується сучасне обладнання кращих світових виробників BIO-RAD, Beckman Coulter (США), Siemens (Німеччина), Toshiba, Sysmex, Hitachi (Японія), що дозволяє виконувати понад 1500 лабораторних досліджень за добу.

Медична лабораторія пропонує широкий спектр лабораторно-діагностичних послуг, в тому числі гематологічні, загальноклінічні, біохімічні, гормональні, імунологічні, молекулярно-генетичні (ПЛР), мікробіологічні та алергологічні обстеження.

Якісні лабораторні дослідження впливають на точність постановки діагнозу. Дуже часто одна і та ж сама симптоматика у пацієнтів може свідчити про наявність різних, іноді діаметрально протилежних патологій. Саме завдяки аналізам лікар зможе визначитись з діагнозом і призначити найбільш ефективну схему лікування.

Зверніть увагу, що відтепер кожен пацієнт HealthyLab по вул. Чорновола, 27А може скористатись послугами сімейного лікаря. Якщо у вас є питання з приводу результатів лабораторного обстеження, або ви погано себе почуваєте, маєте алергічні захворювання, порушення шлунково-кишкового тракту, неврологічні порушення, постковідні симптоми, хронічні хвороби дихальних шляхів чи підвищений артеріальний тиск – лікар-терапевт HealthyLab завжди на варті вашого здоров’я.

Звертаючись до HealthyLab, ви отримаєте гарантовані переваги:

 • Прийом кваліфікованого лікаря-діагноста
 • Часи роботи лабораторії по вул. Чорновола, 27А – 08.00-20.00, без вихідних та свят
 • Зручне розташування поруч із станцією метро «Лук’янівська»
 • Доступні ціни на якісні медичні послуги
 • Власна лабораторія гарантує швидкі та достовірні результати.

Дізнатись ціни на послуги ви можете за телефоном (044) 344-25-30 або переглянути та завантажити наш прайс-лист за посиланням.

HealthyLab – це швидкі та якісні медичні послуги за доступними цінами.

  Потрібна консультація?

  Залишіть Ваші дані і наш спеціаліст
  зв'яжеться з Вами найближчим часом

  captcha
  Відправити
  1
  1