До кабінету

Виклик медичного персоналу HealthyLab

Насамперед, це про зручність і комфорт. У вас завжди обмаль часу і вам ніяк не дістатись до лабораторії чи до лікаря? Не маєте бажання пересікатись “зайвий” раз з іншими пацієнтами? Медичної допомоги потребує ваша малеча чи літній родич, якому важко пересуватися?

Медичний центр HealthyLab пропонує скористатись можливістю замовити медичну послугу до себе до дому. 

Часті запитання наших клієнтів

Так, медичний центр HealthyLab має таку опцію. Якщо у вас обмаль часу чи ви не любите перетинатись з зайвими людьми, або аналізу потребує ваша малеча чи літній родич, кому важко пересуватися, пропонуємо вам скористатись можливістю замовити послугу Аналіз вдома. Медичні працівники HealthyLab проведуть забір біологічного матеріалу для лабораторного обстеження із дотриманням санітарно-епідеміологічних норм у вас вдома чи в офісі. Це особливо важливо в ситуаціях, коли аналіз крові потрібен в той самий день. Ви отримаєте результат у зручний для вас спосіб (на електронну пошту, або в особистий кабінет).

Зауважимо, що в домашніх умовах ви можете здати майже всі аналізи – загальний аналіз сечі і крові, аналіз на онкомаркери, біохімію, кров на цукор, на гормональні дослідження тощо.

Оплата виклику медичного працівника може відбуватись безпосередньо на виклику, або дистанційно. Для замовлення необхідно лише зателефонувати за номером колл-центру (044) 344 25 30, або заповнити форму на сайті, узгодити адресу, день та час візиту медичної сестри. Не забувайте додати до замовлення перелік необхідних аналізів та спосіб оплати.

Ми працюємо без вихідних, тому ви можете здати аналізи кожен день в зручний для вас час. Зверніть увагу, що послуга Аналіз вдома надається протягом наступного, або декількох днів після оформлення замовлення.

Ви можете замовити в HealthyLab швидке колективне тестування співробітників компанії на COVID-19 до себе в офіс. По-перше, це вигідно, адже ми пропонуємо корпоративним клієнтам індивідуальні знижки. По-друге, це можливість зробити тестування за один візит медичного працівника у зручний для вас час та отримання результатів для всіх співробітників одразу. Зауважимо, що ви можете не тільки протестувати на COVID-19 велику компанію співробітників, а й здати майже всі аналізи – загальний аналіз сечі і крові, аналіз на онкомаркери, біохімію, кров на цукор, на гормональні дослідження тощо.

Оплата може відбуватись безпосередньо на виклику, або дистанційно. Для замовлення необхідно лише зателефонувати за номером колл-центру (044) 344 25 30, або заповнити форму на сайті, узгодити адресу, день та час візиту медичної сестри. Не забувайте вказати перелік необхідних аналізів, або тестів та спосіб оплати.

Ми працюємо без вихідних, тому ви можете здати аналізи кожен день в зручний для вас час. Зверніть увагу, що послуга надається протягом наступного, або декількох днів після оформлення замовлення.

Так, ви можете замовити у нас послугу Аналіз вдома не тільки в будні, а й в вихідні. Медична лабораторія HealthyLab працює без вихідних, тому ви можете здати аналізи кожен день в зручний час. Зверніть увагу, що послуга Аналіз вдома надається протягом наступного, або декількох днів після оформлення замовлення.

Для замовлення необхідно зателефонувати за номером колл-центру (044) 344 25 30, або заповнити форму на сайті, узгодити адресу, день та час візиту медичної сестри. Не забувайте вказати перелік необхідних аналізів та спосіб оплати.

Так, ви можете сміливо довірити нам таку важливу річ, як турбота про вашого малюка. Ми знаємо, що вмовити маленьку дитину піти здати кров на аналізи – завдання не з легких. Це купа нервів та сльоз. Розумний спосіб вберегти малечу від стресу та запобігти контактів із зайвими людьми – зробити аналізи вдома, де все рідне та знайоме. Аналізи вдома педіатри рекомендують проводити гіперактивним дітям, а також пацієнтам зі зниженим імунітетом та з дитячими інфекціями (кір, краснуха, вітрянка). Окрім психологічного аспекту у послуги Аналіз вдома є ще декілька не аби яких переваг: не треба рано будити дитину, а головне, відразу після забору крові можна поснідати. Медичні працівники HealthyLab проведуть процедуру забору аналізів швидко та безболісно.

Ви можете здійснити оплату Аналізу вдома безпосередньо на виклику, або дистанційно. Для замовлення необхідно лише зателефонувати за номером колл-центру (044) 344 25 30, або заповнити форму на сайті, узгодити адресу, день та час візиту медичної сестри. Не забувайте вказати перелік необхідних аналізів та спосіб оплати.

Ми працюємо без вихідних, тому ви можете здати аналізи кожен день в зручний час. Зверніть увагу, що послуга Аналіз вдома надається протягом наступного, або декількох днів після оформлення замовлення.

  Виклик медсестри

  Залишіть Ваші дані і наш спеціаліст
  зв'яжеться з Вами найближчим часом

  captcha
  Відправити
  0
  0
   0
   Ваше замовлення
   Ваш кошик поки порожнійПовернутись