До кабінету

Наші відділення:

Адреса філійКонтактиГрафік роботиПримітки Приховані
вул. Антоновича, 16В, м. Київ, “Площа Льва Толстого”044 344 25 30Пн-Сб: 08:00 - 18:00
Нд: вихідний
Забор кровіОплата картоюОнлайн оплата
Тестування COVIDАпаратна діагностикаПрийом дітей
Сторінка відділення
Подивитись на мапі
COVID, ковід, безнал, аналіз, всі
вул. Мишуги 7А, м. Київ,
метро "Позняки"
044 344 25 30Пн-Сб: 08:00 - 18:00
Нд: вихідний
Забор кровіОплата картоюОнлайн оплатаТестування COVID
Прийом лікаряАпаратна діагностикаПрийом дітей
Сторінка відділення
Подивитись на мапіОзнайомитись з лікарями
COVID, ковід, безнал, аналіз, всі
вул. Чорновола 27А, м. Київ, метро “Лук’янівська”044 344 25 30Пн-Сб: 08:00 - 18:00
Нд: вихідний
Забор кровіОплата картоюОнлайн оплатаТестування COVID
Прийом лікаряАпаратна діагностикаПрийом дітей
Сторінка відділення
Подивитись на мапіОзнайомитись з лікарями
COVID, ковід, безнал, аналіз, всі

Вам передзвонити?

Надсилайте запит на консультацію, і спеціаліст нашого медичного центру зв’яжеться з Вами найближчого часу упродовж робочої доби

Надіслати

HealthyLab завжди на варті вашого здоров’я

HealthyLab – це новий багатопрофільний медичний центр, який відповідає усім міжнародним стандартам:

 • Кваліфіковані спеціалісти
 • Сучасне інноваційне діагностичне та лабораторне обладнання
 • Лікування згідно міжнародних протоколів
 • Високий рівень діагностики
 • Більше 1500 аналізів, медичних послуг та діагностичних методик
 • Зручне розташування.

HealthyLab турбується про своїх пацієнтів з першого звернення. Обираючи наші послуги, ви можете бути певні: всебічна та якісна допомога гарантована вам та вашим близьким.

HealthyLab – це найкращі в Україні фахівці, оперативність, якість послуг, доброзичливість та позитивний настрій, який ми із задоволенням розділимо з вами!

Шановні пацієнти, пам’ятайте! Всі сучасні діагностичні засоби та методики спрямовані на підтвердження основного захворювання, але дуже багато хвороб мають схожу симптоматику, тому не варто займатись самодіагностикою та самолікуванням – звертайтесь за консультацією в HealthyLab. Адже саме професіонали з тривалою лікарською практикою встановлять правильний діагноз.

Запис на прийом до лікаря – цілодобовий: (044) 344-25-30.

Ми високо цінуємо вашу довіру і маємо за честь використовувати наш досвід та знання для вирішення найскладніших задач, пов’язаних з вашим здоров’ям.

Лабораторна діагностика HealthyLab пропонує наступні види досліджень: загальноклінічні дослідження, біохімічні і гормональні обстеження, аналізи на інфекції, в тому числі гепатит, COVID-19, ВІЛ, туберкульоз, онкологічні маркери, маркери алергії, бакпосів з антибіотикограмою, показники генетичних досліджень, тощо.

Цінова політика мережі медичних центрів HealthyLab дозволяє запропонувати кожному пацієнту якісні медичні послуги за доступною ціною та високим сервісом.

Всі консультації лікарів, діагностика та лікування проходять в дружній, комфортній для пацієнта обстановці.

Ми враховуємо індивідуальні особливості кожного пацієнта. Принцип доказової медицини – це ретельний вибір методик діагностичних та лікувальних заходів індивідуально для кожного пацієнта. Наші лікарі використовують методи лікування лише з доведеною ефективністю.

Скористайтесь послугами HealthyLab та отримайте якісну медичну допомогу вже сьогодні.

HealthyLab завжди на варті вашого здоров’я!

Дякуємо нашим пацієнтам!

Нам дуже приємно, що ви високо оцінюєте якість послуг HealthyLab. Наш медичний центр відкритий до пропозицій та вживає всіх заходів, щоб кожен пацієнт був задоволений і в майбутньому знову звернувся саме до нас.

До Вас приїхати?

Надсилайте запит на виклик медичної сестри додому чи в офіс, спеціаліст центру
зв’яжеться з Вами та обговорить всі деталі

Замовити послугу

Часті запитання наших пацієнтів

В цьому розділі ви можете дізнатись нюанси роботи нашого медичного центру, а також задати питання щодо специфіки здачі аналізів, або роботи наших лікарів. Надсилайте нам свої запитання на e-mail: info@hlab.com.ua

Ми завжди на варті вашого здоров’я!

В домашніх умовах Ви можете здати майже всі аналізи – загальний аналіз сечі і крові, аналіз на онкомаркери, біохімію, кров на цукор, на гормональні дослідження, ПЛР-тест, тест на антиген тощо. Оплатити можна  безпосередньо на виклику, або дистанційно. Для замовлення необхідно лише зателефонувати за номером колл-центру (044) 344 25 30, або заповнити форму на сайті, узгодити адресу, день та час візиту медичної сестри. Не забувайте вказати перелік необхідних аналізів та спосіб оплати. Також Ви можете викликати медичного працівника в офіс для себе, або для своєї компанії. Нагадуємо, що ми працюємо без вихідних, тому Ви можете здати аналізи кожен день в зручний для вас час. Зверніть увагу, що послуга Аналіз вдома надається протягом наступного, або декількох днів після оформлення замовлення.

Авжеж, Ви маєте дотримуватись певних правил. Пропонуємо Вам інформацію, яку варто знати, якщо на Вас чекає аналіз сечі.

Загальний аналіз сечі

Напередодні здачі аналізу сечі необхідно утриматись від фізичних навантажень, прийому алкоголю, збільшення вживання рідини. Для загального  аналізу сечі збирають першу ранкову порцію сечі в стерильний одноразовий контейнер для сечі після ретельного туалету зовнішніх статевих органів. Контейнер щільно закривають кришкою. Доставляють у лабораторію протягом 90 хвилин з моменту сечовиділення. Бажано, щоб попереднє сечовипускання було не пізніше 02.00 ночі.

Аналіз сечі за Нечипоренком

Напередодні здачі аналізу сечі необхідно утриматись від фізичних навантажень, прийому алкоголю, лягти спати в звичайний час. Для  аналізу сечі за Нечипоренком збирають середню порцію сечі в пластиковий або скляний контейнер після ретельного туалету зовнішніх статевих органів. Для збору середної порції сечі першу частину сечі при сечовиділенні пацієнт випускає в унітаз, середню порцію збирає в контейнер, сечу, що залишилась, випускає в унітаз. Контейнер щільно закривають кришкою і одразу доставляють у лабораторію.

Аналіз сечі за Зимницьким

Пацієнт збирає сечу протягом доби кожні 3 години. Всього 8 порцій у 8 окремих чистих контейнери. О 06.00 годині ранку пацієнт опорожняє сечовий міхур (ця порцію сечі не потрібна) і починають збір сечі після 06.00 ранку кожні 3 години:

І порція: 6.15-9.00;

ІІ порція: 9.00-12.00;

ІІІ порція: 12.00-15.00;

ІV порція: 15.00-18.00;

V порція: 18.00-21.00;

VІ порція: 21.00-24.00;

VІІ порція: 24.00-3.00;

VІІІ порція: 3.00-6.00.

Кожен контейнер маркується із зазначенням ПІБ пацієнта та часу збору сечі, щільно закривається і зберігається у холодильнику при температурі 4˚-8˚С. Всі 8 порцій доставляються в лабораторію.

Аналіз сечі на цукор 

Пацієнт збирає всі порції сечі, виділені за 24 години. Першу ранкову порцію сечі пацієнт виливає в унітаз. Далі протягом доби збирає всю сечу в ємність об’ємом 3л, включно з порцією сечі вранці наступного дня. Протягом всього часу збору сечі вона має зберігатися в холодильнику. Після збору всієї сечі її ретельно перемішують і відливають в окремий чистий пластиковий або скляний контейнер приблизно 100мл сечі, цей контейнер маркують із зазначенням ПІБ пацієнта та добового об’єму сечі і доставляють в лабораторію.

Утримайтеся від статевого життя за 12 годин до здачі аналізів.

Для запобігання появи в сечі сторонньої бактеріальної флори між дослідженням і одержанням матеріалу повинно пройти не більше двох годин.

Так. Відтепер Ви можете отримати в HealthyLab консультацію сімейного лікаря. Нагадуємо, що до компетенції сімейного лікаря входить багато аспектів: ГРВІ, COVID-19, лікування постковідних синдромів, бронхолегеневі захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту , захворювання серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, стенокардія), захворювання сечостатевої системи (гострий і хронічний пієлонефрит, цистит), стан шкіри і волосся та інші питання. Але сімейні лікарі не замінюють фахівців вузьких спеціальностей – вони надають лише первинну допомогу і діагностику. Сімейний лікар має виявити наявну патологію, оцінити її актуальність, передбачити наявні чинники ризику і розробити програму лікування. І тільки при необхідності призначить додаткові обстеження чи консультацію вузького спеціаліста. Інакше кажучи, сімейний лікар оптимізує діагностичні витрати та значно економить ваш час. Дізнатись ціни на послуги та записатись на консультацію Ви можете за телефоном (044) 344-25-30.

Так, в HealthyLab Ви можете викликати медичну сестру додому. Адже ми знаємо, що вмовити дитину здати аналізи – завдання не з легких. Розумний спосіб вберегти малечу від стресу та зайвих контактів – зробити забір аналізів вдома. Доречи, аналізи вдома педіатри рекомендують проводити гіперактивним дітям, а також пацієнтам зі зниженим імунітетом та з дитячими інфекціями (кір, краснуха, вітрянка). Окрім психологічного аспекту у послуги Аналіз вдома є ще декілька не аби яких переваг: не треба рано будити дитину, а головне, відразу після забору крові можна поснідати.

Зауважимо, що в домашніх умовах Ви можете здати майже всі аналізи – загальний аналіз сечі і крові, аналіз на онкомаркери, біохімію, кров на цукор, на гормональні дослідження, тести на COVID-19 тощо.

Аналізи крові здаються до початку прийому ліків або через два тижні після завершення лікування. Ваш сімейний лікар має знати про всі лікарські препарати, які ви вживали протягом останнього часу. Рентгенологічне дослідження, флюорографія, процедури фізіотерапії також можуть зробити негативний вплив на точність результатів лабораторного дослідження.

  Записатися на прийом до лікаря

  Залишіть Ваші дані і наш спеціаліст
  зв'яжеться з Вами найближчим часом

  captcha
  Відправити
  0
  0
   0
   Ваше замовлення
   Ваш кошик поки порожнійПовернутись