Заголовок другого рівня

Кожен веб-розробник знає, що таке текст-«риба». Текст цей, незважаючи на назву, не має ніякого відношення до мешканців водойм. Використовується він веб-дизайнерами для вставки на інтернет-сторінки і демонстрації зовнішнього вигляду контенту, перегляду шрифтів, абзаців, відступів і т.д. Так як мета застосування такого тексту виключно демонстраційна, то і смислове навантаження йому нести зовсім необов’язково. Більш того, нечитабельність тексту зіграє на руку при оцінці якості сприйняття макета.

Найвідомішим «рибним» текстом є знаменитий Lorem ipsum. Вважається, що вперше його застосували в книгодрукуванні ще в XVI столітті. Своєю появою Lorem ipsum зобов’язаний давньоримським філософу Цицерону, адже саме з його трактату «Про межі добра і зла» середньовічний друкар вирвав окремі фрази і слова, отримавши текст-«рибу», широко використовуваний і до цього дня. Звичайно, виникають деякі питання, пов’язані з використанням Lorem ipsum на сайтах і проектах, орієнтованих на кириличний контент – написання символів на латині і на кирилиці істотно відрізняється.

І навіть з мовами, що використовують латинський алфавіт, можуть виникнути невеликі проблеми: в різних мовах ті чи інші літери зустрічаються з різною частотою, є різниця в довжині найбільш поширених слів. Звідси напрошується висновок, що все ж краще використовувати в якості «риби» текст на тій мові, яка планується використовувати при запуску проекту. Сьогодні існує кілька варіантів Lorem ipsum, крім того, є спеціальні генератори, які створюють власні варіанти тексту на основі оригінального трактату, завдяки чому з’являється можливість отримати більш довгий неповторяющийся набір слів.

Показано 1–16 із 531

Код Назва послуги Термін виконання Ціна, грн. Відділення